Ponedjeljak, 24 lipnja, 2024
VijestiŽupne obavijesti

Raspored blagoslova obitelji i domova – 2023./2024.

DATUMDANKOTAR
26. prosinca 2023.Utorak (popodne)3, 4, 10
27. prosinca 2023.Srijeda1, 2, 20
28. prosinca 2023.Četvrtak15, 16
29. prosinca 2023.Petak5, 6, 12
30. prosinca 2023.Subota7, 8, 9, 20
02. siječnja 2024.Utorak1, 20, 22
03. siječnja 2024.Srijeda12, 16
04. siječnja 2024.Četvrtak3, 11
05. siječnja 2024.Petak – 1. petak5, 10
06. siječnja 2024.Subota (popodne)21, 22
07. siječnja 2024.Nedjeljafilijale
08. siječnja 2024.Ponedjeljak12, 13, 14
09. siječnja 2024.Utorak2, 11
10. siječnja 2024.Srijeda15, 16
11. siječnja 2024.Četvrtak2, 18, 19, 20
12. siječnja 2024.Petak21, 22
13. siječnja 2024.Subotafilijale
14. siječnja 2024.Nedjeljafilijale
15. siječnja 2024.Ponedjeljak2, 20
16. siječnja 2024.Utorak10
17. siječnja 2024.Srijeda21, 22
18. siječnja 2024.Četvrtak16, 17
19. siječnja 2024.Petak14, 15
20. siječnja 2024.Subota23. kot., Vösendorf, Brunn a.G.
21. siječnja 2024.Nedjeljafilijale
22. siječnja 2024.Ponedjeljak7, 8, 9, 19, 20
23. siječnja 2024.Utorak21, 22
24. siječnja 2024.Srijeda2, 12, 17, 20
25. siječnja 2024.Četvrtak15, 16, 17
26. siječnja 2024.Petak3, 11
27. siječnja 2024.Subotafilijale
28. siječnja 2024.Nedjeljafilijale
29. siječnja 2024.Ponedjeljak4, 10, 18
30. siječnja 2024.Utorak12, 14
31. siječnja 2024.Srijeda21, 22
DATUMDANKOTAR
01. veljače 2024.Četvrtak8, 9, 19, 20
02. veljače 2024.Petak – 1. petak5, 15, 16
03. veljače 2024.Subotafilijale
04. veljače 2024.Nedjeljafilijale
05. veljače 2024.Ponedjeljak17, 18
06. veljače 2024.Utorak10
07. veljače 2024.Srijeda21, 22
08. veljače 2024.Četvrtak10, 11
09. veljače 2024.Petak5, 6, 12
10. veljače 2024.Subotafilijale
11. veljače 2024.Nedjeljafilijale
12. veljače 2024.Ponedjeljak16, 22
13. veljače 2024.Utorak10
14. veljače 2024.Srijeda7, 14, 15
15. veljače 2024.Četvrtak10, 11
16. veljače 2024.Petak2, 20
17. veljače 2024.Subota10, 12
POSLIJE 17. VELJAČE 2024. PREMA DOGOVORU
Raspored blagoslova na filijalama:
07. siječnja 2024.1. nedjeljaBaden, Pfaffstätten
13. siječnja 2024.2. subotaSchwechat, Korneuburg, Mödling,W. Neudorf, M. Enzersdorf
14. siječnja 2024.2. nedjeljaPiesting, Oberwaltersdorf, Unterwaltersdorf, Trumau, Oeynhausen, Tattendorf, Blumau Neurishof
20. siječnja 2024.3. subota23. kotar, Vösendorf, Inzersdorf, Brunn am Gebirge, Perchtoldsdorf, Kaltenleutgeben, Breitenfurth
21. siječnja 2024.3. nedjeljaMöllersdorf, Guntramsdorf, Theresienfeld, Stockerau
27. siječnja 2024.4. subotaTraiskirchen (1), Tribuswinkel, STRASSHOF, Deutsch Wagram, Gänserndorf, Gänserndorf-Süd, Dörfles, Markgrafneusiedl, Sichdichfür, Mannersdorf, Ebenthal, Dürnkrut, Schönkirchen, G. Schweinbarth, Mjesta oko RAASDORFA:Gross Enzersdorf, Grosshofen, Glinzendorf, Untersiebenbrunn, Lassee, Leopoldsdorf, Haringsee, Rutzendorf, Oberhausen, Orth a.d. Donau
28. siječnja 2024.4. nedjeljaSt. Veit, Ternitz
03. veljače 2024.1. subotaPurkersdorf-Pressbaum-Gablitz
04. veljače 2024.1. nedjeljaEbreichsdorf, Weigelsdorf, Pottendorf, Theresienfeld, Raasdorf
10. veljače 2024.2. subotaStockerau, Mjesta oko Shwechata:Rannersdorf, Leopoldsdorf, Lanzendorf, Hennersdorf, Himberg, Fischamend, Kleinneusiedl, Enzersdorf a.d. Fischa, Schwadorf, Wienerherberg, Ebergassing, Margareten a. Moos, Gramatneusiedl, Mitterndorf a.d. Fischa, Bruck a. d. Leitha, Bruckneudorf, Trautmannsdorf a.d. Leitha, Sarasdorf, Wilfleinsdorf, Götzendorf a.d.Leitha, Mannersdorf a. Leithgebirge, Hof a. Leithberge, Petronell
11. veljače 2024.2. nedjeljaLaxenburg, St. Veit, Korneuburg
17. veljače 2024.3. subota23. kotar, Vösendorf, Brunn a. G. Kettlasbrunn-Mistelbach

PRIJAVA BLAGOSLOVA:Tel. 01/533 8136; 533 8394; pon. ut. sri. čet. pet. 9-12 i 16-18 h